Maloobchod a veľkoobchod

Na obidvoch prevádzkach realizujeme predaj pre koncových zákazníkov. V širokom spektre ponúkaných produktov si nájde to svoje každý stavbár, domáci majster, chatár, záhradkár ale aj odborníci v stavebníctve, či už živnostníci alebo realizačné firmy.

Miešanie farieb a omietok

V predajni na ulici Bystrickej okrem hotových farieb ponúkame aj miešanie fínskych farieb značky Tikkurila. V ponuke máme interiérové a exteriérové nátery, oleje, lazúry, nátery na drevo a kov. 

V predajni na ulici Sandrickej miešame a tónujeme interierové a exterierové farby od značky Caparol. Taktiež máme skladom fasádne omietky Caparol v rôznych štruktúrach a odtieňoch.

Rozvoz materiálu

Pre našich zákazníkov poskytujeme aj odvoz tovaru a materiálu priamo na adresu. Doprava zabezpečujeme 2 vozidlami.

Naše autá:

  • MAN 4×4, 8t, trojstranný sklápač a hydraulická ruka
  • IVECO 3,5t, trojstranný sklápač a hydraulická ruka
Profesionálne poradenstvo a individuálne cenové ponuky

Plánujete rekonštrukciu alebo stavbu rodinného domu? Náš profesionálny tím vám poradí s výberom materiálov a pripraví vám cenovú ponuku na mieru.

Delenie materiálu

Náš hutný materiál a stavebné rezivo vám vieme narezať na potrebnú prepravnú dĺžku.

Prenájom lešenia

V ponuke máme oceľové fasádne lešenie a ľahké hliníkové prenosné lešenie. Podľa požiadavky stavebníka pripravíme potrebné množstvo dielov pre váš projekt.

Požičovňa stavebných zariadení

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.